Hizmet sektöründe sürekli devam rekabet ve gelişen teknolojinin getirdiği yeniklere alt yapısını büyük titizlikle hazırlayan ‘’Domino Hizmet’’ birincil önceliği olarak kaliteli hizmet vermeyi amaç edinmiştir.

‘’Domino Hizmet’’ olarak siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her daim sistematik bir şekilde çalışarak profesyonel çözümler sunuyoruz. Sektördeki planladığınız projelerinizi tecrübelerimizle harmanlayarak en güvenli ve en başarılı şekilde geri dönüşler almanızı sağlayarak, kısa zamanda başarıya ulaşmanız için çalışmalarımızı aralıksız olarak sürdürmekteyiz.

Domino Hizmet, müşterilerinin, gereksinimleri doğrultusunda, hizmet kalite standartlarını her geçen gün daha da üst seviyelere taşıyarak dürüst ve hatasız bir çözüm ortaklığı vaat etmektedir. Hizmetlerimizde birincil hedefimiz yüksek verim, kaliteli hizmet ve düşük maliyet olup, yeterli organizasyon ve imkanlarımızla sizlerin memnuniyetini hedeflemekteyiz.

Domino Hizmet, geliştirdiği çalışma metodları, etkili denetim – kontrol mekanizması ve güçlü personel ağıyla müşteri taleplerini anında karşılaması ve onların asıl işlerine odaklanmalarını sağlayan güçlü bir çözüm ortağı olmayı görev kabul etmiştir.

123
TAMAMLANAN HİZMET
185
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
350
UZMAN PERSONEL
  • Medya Fili