HİZMET DETAYI

‘’Domino Hizmet’’ firması olarak kiralayacak olduğunuz forklift operatör teminini ister forklift ile birlikte isterseniz de sadece operatörü temin etmekteyiz. Forklift operatörü hizmeti almak, firmanıza işin uzman ve kaliteli bir personelle yapmak, personeli kontrol ve denetlenmesi için ekstra bir zaman harcamamak, yasal giderlerin ortada kalkması, ekstra iş gücü harcamamak gibi avantajlar sağlar. Eğer forklifti operatörü ile kiralasanız tek fatura işlemi yapılacağı ayrıca rakam ve bütçede tek olacağı için karmaşık maliyet hesaplarından kurtulmuş olursunuz. Biz domino hizmet olarak forklift operatörlüğü kiralama hizmetlerinde düzenli rapor sunduğumuz için işin kontrol ve takibini daha kolay bir şekilde sağlarsınız.

Forklift Operatörlerimizin Eğitimi: işin tam, hatasız ve kaliteli bir şekilde tamamlanabilmesi için eğitim firmamız için çok önemlidir. Tüm operatörlerimiz başta forklift operatörlüğü teknik eğitimi alır ve bunun yanında çevre eğitimi, lpg, dizel ve akülü forklift, iş sağlığı ve güvenliği eğitimlerini mutlaka almaktadır.

Forklif ile yükleme ve boşaltma esnasında her türlü güvenlik önemlerini göz önünde bulundurarak çalışmalarını sürdüren operatörlerimiz sayesinde, taşıdığımız ürünlerin güvenli bir şekilde ulaşması gereken yere son derece titiz ve dikkatli bir şekilde ulaştırmaktayız. Yükleme ve boşaltma alanında uzman forklift operatörlerimiz ve deneyimli firmamızla hür türdeki ihtiyaçlarınız için ‘’Domino Hizmet’’ her daim yanınızdadır. Şirketimiz çoğunluklu olarak demonte,ve montajlı ürünler, elektrik santralleri, liman hizmetleri, reklam, tahmil/ tahliye firmalarına ve bireysel ihtiyaçlar doğrultusunda da hizmetlerine devam etmektedir.

  • Medya Fili