HİZMET DETAYI

İşletme projelerinin hazırlanması, projedeki bütçenin belirlenmesi, verilecek hizmetin belirlenmesi, her türlü aidat ve banka işlemleri firmamızın verdiği entegre tesis yönetim hizmetleri kapsamına girmektedir. Alışveriş merkezlerinden plazalara, apartmanlardan fabrikalara kadar her türlü tesisin yönetim bakım ve işletme hizmetlerini karşılamaktayız. Sizler kendi faaliyetleriniz dışındaki işlerde zaman harcamak yerine bırakın Domino hizmet olarak biz bu işleri sizin adınıza yapalım. Böylelikle siz birden fazla muhatapla karşılaşmak yerine sadece firma olarak bu işlerden biz sorumlu olalım.

Gelir / Gider Takibinin Yapılması; Kiraya verilmiş olan mekanların kiralarının toplanması, anlaşmalarının yapılması, aidatlarının toplanması gibi işlemlerin takibidir.

Maliklere Anahtar Tesliminin, Zimmetlerin Yapılması; İnşaat sonrasında mekan sahiplerine anahtar teslimi yapılması, sosyal alanların kullanım şartlarının bildirilmesi, tesis kurallarının iletilmesi, her türlü iletişim bilgelerinin alınması gibi hizmetledir.

İlaçlama Hizmetleri; Depo, ev, işyeri, bina içi, dış çevre, bahçe gibi alanların uzmanlar tarafından T.C Sağlık Bakanlığı, Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve ayrıca Gıda Tarım Örgütü (FAO) Standartlarına uygun, insan sağlığına zarar vermeyen, çevreye hayvanlara ve doğaya uygun ürünlerle ilaçla hizmetinin firmamız tarafından karşılanmasıdır.

İşletme Projesi Oluşturulması Hizmetlerin Belirlenmesi; Kat mülkiyet kanunun 634 nolu maddesine göre bir işletme yılda bir kez işletme projesi hazırlamalıdır. Bu hükme dayanarak işleme içi yapılması gereken işler, kurulun yapması gereken plan ve projeler, sabit gelir ve giderler göz önüne alınarak tekrar planlanır.

Tesise Özel Web Sayfası ve On Line İletişim Kanalları Kurulması;Tesise ait her türlü bilgisayar alt yapısının hazırlanması, alan adlarının alınması, web sayfalarının oluşturulası, facebook, twitter, instagram gibi sosyal paylaşım hesapların oluşturulmasıdır.

Resepsiyon Hizmetleri; Resepsiyon personeli temini, resepsiyon bilgisayar yazılım altyapısının oluşturulması konusunda verdiğimiz hizmetlerdir.

Neden Entegre Tesis Yönetimi Hizmeti Almalısınız?

  • Siz alanınız dışındaki işlerle zaman harcamayarak, alanınıza odaklanın. Zamandan tasarruf edin biz sizin için bu hizmeti verelim.
  • Dünya standartlarında bir hizmet ve ihtiyacınız olan tüm bilgi ve teknolojiye tek seferde erişim sağlayın.
  • Satın alma gücünün artmasıyla birlikte maliyetlerin düşmesi sağlanır.
  • Varlıklarınızın kullanım süresini ve değerini arttırırsınız.
  • Riski azaltırsınız. Bilgi eksikliğinden dolayı herhangi bir riske girmemiş olursunuz.
  • Kaynaklarınızı daha stratejik alanlara ve konulara yönlendirmiş olursunuz.
  • Giderlerde %40 a yakın tasarruf yapılmış olur.
  • Sigorta şirketlerinden ciddi indirimler kazanırsınız.
  • Medya Fili