HİZMET DETAYI

Domino hizmet olarak birçok alanda firmalara dönemsel ve mevsimlik işçi temini sağlamaktayız. Mevsimlik tarla işçisi temin hizmeti, yardımcı personel temin hizmeti ( bunun içerisinde santral çalışanı, danışma, ofisboy vb. çalışan temini), bordrolama hizmet personeli temini, temizlik hizmet personeli, depolama hizmet personeli (depoların düzenlemesi, istiflenmesi gibi işçilik hizmetlerinin karşılanması), Mevsimlik işçi temini ( paketleme, harmanlama, elleçme, etiketleme, yükleme,boşaltma, insert vb personel hizmetleri ) gibi tüm alanlarda işçi temini firmamız tarafından karşılanır ve işçi işe hazır hale getirilir.

İşçi teminlerinde müşterilerimize temin edilmiş olan tüm işçilerin yasal sorumlulukları Domino hizmet firmamız tarafından güvence altındadır. Müşterinin ihtiyacını karşılayacak nitelikte kaliteli ve eğitimli personelin temini aşamasında işe yönlendirilecek elemanın sicil araştırılması, işe giriş işlemlerinin gerçekleştirilmesi, bordrolama hizmeti, giyim ve kıyafetlerinin temini, mesleki ve idari tüm eğitimleri firmamız tarafından karşılanmaktadır. Sadece çalışanın, çalışma ile ilgili yönetim ve yönlendirilmesi müşterinin kendi insiatifi altındadır.

Firmamız istihdam çözümleri konusunda yaklaşık olarak 300 kişiye iş sağlayarak müşterilerimize de ihtiyaçlarına uygun adayı en titiz ve özenli şekilde seçiyoruz. Birçok genel yetenek ve verimlilik testleri ile elemanları denetleyerek müşterilerimizin en özel hizmeti almasını sağlıyoruz.

Dönemsel İşçilik Hizmeti Hangi Durumlarda Alınmalıdır; Çalışan personelin hastalanmalı durumunda, personelin yıllık izin sürelerinde iş kaybının önlenmesi için, personel eğitim dönemlerinde, Doğum izni ve askerlik sürelerinde, personelin işten ayrılması ve yeni eleman bulunamadığı dönemlerde dönemsel işçilik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Neden Dönemsel İşçilik Hizmeti Almalısınız; Kısa dönemli veya uzun dönemli personel kaybı yaşıyorsanız yada şirketinizde hızlı bir büyüme söz konusun ve bu sebeple iş gücü kaybı oluşmaması için mutlaka dönemsel işçilik hizmeti almalısınız. Bu hizmeti alarak acil işlerin halledilmesi, beklenmedik sorunlarda yada beklenmedik yüksek miktardaki siparişlerde risk almamış ve zorda kalmamış olursunuz. Ayrıca yeni bir eleman alana kadar, istediğiniz nitelikte bir eleman bulana kadar dönemsel işçilik hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Mevsimlik İş Gücünün Karşılanması; Bağ, bahçe, tarla ekim biçim dönemlerinde, yaz ve turizm sezonunda, yıl sonu envanter sayımlarında ve birçok çeşitli idari işlerde mevsimlik işgücünü Domino Hizmet olarak karşılamaktayız.

 

  • Medya Fili