HİZMET DETAYI

Domino hizmet olarak bordrolama hizmetlerinizi üstenmemiz büyük ölçekli firmalar için maliyet azaltma ve süreç yönetimi sağlamaktadır. Küçük ölçekli firmalar için ise iş gücünü doğru kullanmayı sağlar. Böylelikle bordrolama işi için büyük ve maliyetle bir departmana ihtiyacınız kalmaz.

Bordrolama Hizmeti Neleri İçerir

  • Özlük ve çalışma bilgileri; Bu bilgiler insan kaynakları için personel ile ilgili her türlü bilginin toplaması işlemidir. Personelin öğrenim durumu, resmi, kimlik bilgileri, adres bilgileri, aile yakını bilgileri gibi personel hakkında her türlü yararlı bilgidir.
  • Bordroların hazırlanması ve bordro ile ilgili bütün hesaplama ve raporlamalar. Ayrıca Online bordrolama hizmetleri.
  • Ücret bordrolarının personele imzalatılması ve çalışana ait nüshanın ulaştırması.
  • Personel ile ilgili her türlü banka ödeme işlemleri, avans, prim ve icra kesintilerin takip edilmesi. İzin ve fazla mesai kayıtlarının takibi ile personelin işe giriş işten çıkış gibi SGK işlemlerinin gerçekleştirilmesi. Ayrıca işten çıkış hesaplamalarının yapılması.
  • İnsan kaynakları ve yönetim süreçleri ile ilgili takip edilen her şeye destek verilmesi.
  • Personele ait eğitim yönetimlerinin gerçekleştirilmesi.
  • İşyerinin SGK ile ilgili tüm işlemleri.
  • Tüm İŞKUR işlemleri.
  • İş kanunu, uygulamaları, bordrolama sürecinde gerekli olan tüm destek ve danışmanlığın verilmesi. Yasal uygulamalar ve gerçekleşen tüm değişiklikler için bilgilendirilme yapılması.

Neden Bordrolama Hizmeti Almalısınız?

Bordrolama hizmetini taşore etmekle geçici personelin çalıştırılması ile o alandaki iş yoğunluğu azaltılır. Böylelikle hem de risk sizden çıkmış olur. Mesela SGK ile alakalı işlerde hata yapılması oldukça ağır bedellerin ödenmesine sebep olabilir.

Bordrolama hizmeti alınmasıyla birlikte personel sayısı azaltılır. Böylelikle personelden kaynaklanacak olan tüm sorumluluk bordrolama şirketine devredilmiş olur.

Çok sık işe alım ve çıkarmalarda sirkülasyonu olan firmalar oldukça fazla iş yükü altındadır ve bazen bu iş yükünü kaldırabilecek personel bulunmamaktadır. Bordrolama hizmetinin alınmasıyla birlikte tüm bu iş yükünü firmamıza devretmiş olacaksınız.

İşyerlerinde bir hata yapıldığında genellikle hatanın kimde olduğu araştırılır ve bir şekilde kimse hatayı kabul etmez, bordrolama hizmeti aldığınızda kim hata yaptı diye bir soru sormak zorunda kalmazsınız. Şirketimiz tüm profesyonelliği ve uzmanlığıyla tüm hata ve yanlışlıklardan yükümlüdür.

Domino hizmet olarak ciddi maliyetler altında en iyi bordrolama programlarıyla çalışmaktayız. Böylelikle ihtiyacınız olan her detay ve bilgiyi her ay sonu ayrıntılı raporlarla birlikte sizlere bildiririz.

 

 

  • Medya Fili